Vali Seddar Yavuz, Şehit Polis Aileleri ve Gazi Polisler ile Bir Araya Geldi

0
199
views

valilik-sehit-aileleri-yemekPolis teşkilatının 169. Yıldönümü sebebi ile Uşak Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen yemekte, vali Seddar Yavuz düzenlene yemeğe ve etkinliklere katılarak şehit polis aileleri ve yakınları, gazi polisler ile bir araya geldi.

Has Bahçe Polis Evi’nde düzenlenen bu yemekte vali Seddar Yavuz’un yanı sıra eşi Selda Yavuz, Milletvekili Mehmet Altay, İl Garnizon Komutanı Yusuf Yalçın, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Adalet Komisyonu Başkanı İbrahim İlhan, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Çelik, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, emniyet müdür yardımcısı, şehit aileleri ve yakınları, gaziler katıldı.

Şehit aileleri, gaziler ve gazi aileleri için yaptığı açıklamada şehitlere rahmet dilediğini, gazilere huzurlu bir yaşam temenni ettiğini söylüyor. Vali Seddar Yavuz “10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ve yakınları, gaziler ve gazi aileleriyle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat fedakarca görev yapan teşkilatın mensuplarına, onlara katkılarından dolayı eşlerine ve çocuklarına teşekkür ediyorum.  Bu topraklar kolay kazanılmayan topraklardır. Bu topraklar için bir sürü insanımız şehit ve gazi olmuştur. Bu toprakları bizim için kutsal olan şehitlerimizin kanları ile yoğurarak vatan yaptık. Vatanı, milleti ve mukaddes değerleri için canını feda etmeye hazır milyonlarca insanlar olduğu sürece kıyamete kadar biz bu topraklarda kalmaya ve bu toprakları değerini bilmeye devam edeceğiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır, gazilerimize de huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here