Vali Seddar Yavuz Kayıp denizcinin ailesini ziyaret etti

0
339
views

kayip-denizci-usak-valiligiYaklaşık olarak 2 ay önce meydana gelen İtalya’nın Ravenna Limanı civarlarında 2 kargo gemisinin çarpışması sonucu Türk gemisinin batması nedeniyle kaybolan personel Yiğit Küçükbıyık’tan haber alınamazken ailesi umutlu bekleyişini sürdürmeye devam ediyor.

Uşak Valisi Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz ile birlikte Küçükbıyık’ın ailesini arayıp yaşadıkları acıya ortak olarak ve evinde ziyaret ederek yapılan çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

Türk denizcinin bulunması için ilgili bakanlıkların üst düzey gayret gösterdiğini ifade eden Vali Yavuz, Küçükbıyık’ın hayatta olduğuna inanmak istediklerini kaydetti.

Vali Seddar Yavuz, ailesinin acısını anladığını söyledi ve her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Bu konuda Vali Seddar Yavuz, ilgili üst düzey bakanların araştırmalarına devam ettiklerini ve Yiğit Küçükbıyık’ın hayatta olduğu haberini almak istediğini içtenlikle dile getirdi.

Yiğit Küçükbıyık’ın babası, Şahan Küçükbıyık olayın ardından sonra ilgilenen herkese teşekkür ederek bir umut içinde olduğunu belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here