Uşak’ta Ferhat Göçer Konseri Coşturdu

0
420
views

usak-ferhat-gocer-konseriFerhat Göçer On Binleri Coşturdu

Ferhat Göçer’in ilk kez sahne aldığı Uşak’ta 50 bin kişi zevkli bir gece yaşadı. Konserde konuşan Cahan, kentin ilerlemesi için büyük çaba harcadıklarını belirtti.

Uşak Valiliği, Uşak Belediyesi ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında hazırlanan Uşak Tanıtım günlerinin açılışında Sanatçı Ferhat Göçer sahne aldı. Yaklaşık 50 bin kişinin katıldığı konser çok fazla ilgi gördü. Uşak Tanıtım Günleri açılış konserine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Uşak Valisi Seddar Yavuz, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yusuf Yalçın, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Kuvvet, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Tanıtımı önemsiyoruz

Açılış konuşmasını yapan Cahan “kentin tanıtımına büyük önem veriyoruz” diyerek konuşmasına giriş yaptı. Tanıtım çalışmaları profesyonel bir biçimde hazırlanıyor. Bu çalışmalar ile Uşak’ın önemli gelişme kat edeceğine inanıyoruz. Daha önce yapılan hatalar şehrin önemli değerleri olmasına rağmen yeterince tanıtılmasına engel oldu ve bunu değiştirmeye uğraşıyoruz. Bundan sonra tür çalışmalar düzenli olarak sürecek” dedi.

Uşak’ın gelişimini destekliyoruz

Konser öncesi Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ise “Uşak bizim için her zaman önemli olmuştur. Gün geçtikçe gelişmekte ve Ege’nin önemli bir şehri olmaktadır. Devletimiz de politikaları doğrultusunda Uşak’a önemli yaptırımlar yapmakta ve şehrin gelişimine destek sağlamaktadır. Bu bağlamda en önemli örnek hızlı tren hatlarının Uşak’tan geçecek olmasıdır. Bu durum şehre önemli yatırımcıları çekecektir. Bu tür destekleri artırarak devam ettireceğiz” dedi.

Gecenin sonlarında ise sanatçı Ferhat Göçer’e Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak kilimi hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here