İbrahim Çökelez Şampiyon Oldu

0
201
views

 

Uşak Belediyesi’nin bünyesinde bulunan sporcu İbrahim Çökelez Antalya’da yapılan Uluslararası Güreş Federasyonu’nun Pankration isimli branşında dünya şampiyonluğuna ulaştı. Sporcu İbrahim Çökelez’i makamında karşılayan Başkan Nurullah Cahan, “Spora verdiğimiz değerlerin ve desteklerimizin karşılığını yavaş yavaş almaya başladık” diye belirtti.

Uşak Belediyesi’nin spora ve sporcuya verdiği katkılar ile memnun eden sonuçlar almaya devam ediyor. Belediye, takım ve bireysel sporlara ve de geleneksel sporlara verdiği desteğin karşılığını almaya başladı. Bu bağlamda kentin son derece memnuniyetine vesile olacak bir memnuniyet ve gurur haberi daha geldi. Uşak Belediyesi’ni temsil eden yarışmacı İbrahim Çökelez Antalya’daki şampiyonada dünya şampiyonluğuna ulaşarak büyük bir başarı elde etmiş oldu.

DESTEKLER KARŞILIĞINI ALIYOR

Başkan Nurullah Cahan, Uşak’ın sporda yakaladığı başarıların her anlamda katkılı olacağını vurgulayarak, “İlimizin isminin sporda duyulmasının yanında yeni neslin spora teşvik edilmesi için başarıyı önemsiyoruz” ifadelerinde bulundu. Ayrıca Cahan, “Bugün ilimizde spor adına çok güzel haberler almaya devam ediyoruz. Bir yandan ilimizi basketbol liglerinin en tepesinde temsil eden basketbol takımımız, diğer yandan profesyonel lig hedefinde başarıyla giden futbol takımlarımız ve bireysel sporlarda kazanılan başarılar kentimiz adına son derece olumludur. Başarıların bir yenisini ise sporcumuz İbrahim Çökelez ile elde ettik. Kendisi ilimizi temsil ettiği pankration branşında dünya şampiyonu oldu. Bu kentimiz adına yaşanmış bir ilktir. Bu nedenle sporcumuzu gönülden kutluyoruz” sözlerine yer verdi.

Cahan spora ve sporcuya verecekleri katkının devam edeceğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here